Суспільство

Заступник очільника Офісу Зеленського просуває релігійну капітуляцію України

0

Жесть! Як вам така компанія?

По центру – перший заступник Єрмака Сергій Трофімов, один з найближчих радників Зеленського та куратор Офісу президента усіх релігійних процесів в Україні. Саме він головна причина суттєвого уповільнення переходів громад до Православної церкви України.

Саме завдяки Трофімову РПЦ в Україні почуває себе господарем ситуації, безкарно ігнорує карантин, продовжує прослав агресора і збирати мільйони доларів з українських вірян для фінансування кгб-істів Кирила у Москві.

І при цьому у Зеленського вистачає нахабства влаштовувати політичні репресії проти Порошенка нібито за втручання держави у церковні справи через одержання Томосу? Це просто феєрія лицемірства та пряма колаборація з агресором!

Джерело: канал Путч

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist