Новини

Заступники Арахамії платять “слугам” гроші в конвертах – Скороход

0

Виключена зі “Слуги народу” народна депутатка Анна Скороход заявила, що її колишні колеги нібито отримують “зарплати” у конвертах, які видають заступники Давида Арахамії, глави фракції “Слуга народу”.

Таке висловлювання прозвучало в програмі “Рандеву” з Яніною Соколовою. Звичайним “слугам” платять по $5 тисяч, тим, хто обіймає керівні посади у фракції, – $15 тисяч”, – стверджує вона.

Скороход розповіла, що виплати нібито проводяться наприкінці місяця. Гроші, з її слів, видають готівкою.

Водночас Скороход заявила, що має намір судитися з Арахамією. “Будь ласка, забороніть йому з’являтися і щось коментувати. Тому що коли він наговорить тих дурниць, що він говорить, то потім ніхто не знає, як їх розгрібати”, – сказала колишня “слуга народу”.

Також вона відкинула звинувачення на свою адресу щодо того, що сама нібито платила нардепам і лобіювала інтереси бізнес-груп.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16