Суспільство

Затриманий на хабарі очільник ОДА Балонь був особисто призначений Зеленським, – НАБУ

0

Голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь, якого затримали на хабарі у 2 мільйони гривень, був призначений на посаду за особистим прохання президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook позаштатний агент НАБУ Євген Шевченко.

“Знайомтесь: очільник Кіровоградської ОДА Андрій Балонь. Був призначений на посаду у жовтні 2019 року за особистим проханням Президента.На другому фото частина хабара у розмірі 1,8млн.грн., який вимагав цей покидьок, але щось пішло не так і сьогодні, під час передачі другого траншу, воно було затримано детективами НАБУ”, – написав він.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України спільно з НАБУ і САП задокументувала голову Кіровоградської ОДА Андрія Балоня на хабарі у 2 мільйони гривень.

Джерело: ДУМКА

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist