Війна

Затриманий снайпер “ЛНР” розповів, як бойовики наказали розстрілювати своїх же в разі дезертирства

0

Бойовики на Донбасі сформували загороджувальні загони, які повинні були розстрілювати всіх, хто вирішить здаватися і бігти додому. Про це розповів снайпер терористичної “ЛНР”, який здався українським військовим, повідомляє прес-центр Операції об’єднаних сил, інформує ІнфоРезист.

За словами жителя Луганська, до лав бойовиків він вступив в червні 2014 року на посаду снайпера. Перед відправкою на фронт бойовиків тренували під Ростовом-на-Дону. Тренування проводили кадрові російські військовослужбовці.

Пізніше снайпера відправили на КПП “Михайлівка – Мар’ївка” для перевірки паспортів. Після цього бойовиків хотіли відправити в загороджувальні загони, при цьому дали команду розстрілювати всіх, хто захоче бігти додому.

Чоловік зазначив, що він з товаришем не захотіли підкорятися наказам окупантів і прийняли рішення здатися українській стороні в рамках програми “Повернись додому живим”. Снайперу вдалося дістатися до населеного пункту Золоте-5, а його товариша застрелили свої ж члени загороджувального загону.