Політика

«Затримували за крадіжку 4 пляшок пива»: Бутусов поділився подробицями із біографії «слуги народу» Юрченка

0

Проти нардепа “Слуги народу” Олександра Юрченка у 2009 році реєстрували кримінальне провадження за крадіжку пива в супермаркеті Києва.

Про це повідомив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

“За даними джерел Цензор.НЕТ у Національному антикорупційному бюро, в ході розслідування вимагання хабаря народним депутатом Юрченком було встановлено, що 25 листопада 2009 року в журналі реєстрації злочинів Голосіївського районного управління внутрішніх справ було зафіксовано затримання Юрченка Олександра Миколайовича, 1988 року народження, за крадіжку чотирьох пляшок пива “Старопрамен” в магазині “Каштан” за адресою Велика Васильківська, 92.

4 грудня 2009 року у справі була виписана відмова в порушенні кримінальної справи (з кимось повирішували), відмовний матеріал номер 8908. На цей момент сам відмовний матеріал з якихось причин знищений. Однак наявність слідів реєстрації злочину робить необхідним службову перевірку”, – пише Бутусов.

Він припускає, що ця обставина може бути однією з причин, чому Офіс президента так довго намагався приховати Юрченка від пред’явлення підозри – ймовірно, час використовувався для зачистки деяких документів. “Факт включення в списки Слуг людей з недоброчесними фактами в біографії, які приховувалися при висуванні в кандидати в депутати, може завдати величезної шкоди нинішній виборчій кампанії Слуг на місцевих виборах”, – додає головний редактор Цензор.НЕТ.

Бутусов також зазначає, що судячи із записів, опублікованих НАБУ, а також відповідно до джерел у фракції “Слуга народу”, Юрченко був висунутий на 211-й округ за поданням одного з найвпливовіших Слуг – народного депутата Андрія Холодова, якому належить найбільша мережа кіосків у Києві з продажу сигарет.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist