Блоги

Швець – Завтра 6 мільярдів гривень будуть вкрадені Суркісами з кишень українців з активною допомогою людей Зеленського

0

Поки країну закрили під домашній арешт, а десятки поліцейських ганяються за однією людиною, щоб виписати штрафи українцям від 17 000 гривень, люди Зеленського тихенько роблять свої гешефти з олігархами. Завтра 6 мільярдів гривень будуть вкрадені Суркісами з кишень українців з активною допомогою людей Зеленського.

Завтра, 8 квітня, Суркіси отримають від нас, українських платників податків, ще більше 250 мільйонів доларів.
Дивна справа. У нас ловлять плаваючих в Дніпрі, штрафують МАФи за роботу в карантин на 17к гривень, у нас закривають парки, у нас тут кажуть криза і грошей в бюджеті немає, але рух по резонансних справах в судах ніхто не зупиняє. Максимально безмежно рухаємося.

Нагадаю фабулу.

Є справа № 757/7499/17-ц про депозити офшорок пов’язаних з Суркісом, розгляд якого призупинено, до закінчення розбору Суркісів у Верховному суді (точніше до закінчення суду в адмінці, який призупинений до Верховного і до закінчення розглядів на Кіпрі).

Здавалося б все, шансів викрутитись у Сурків немає, розгляд-то призупинено.

Але суддя Підпалий в лютому 2020 року, видає роз’яснення, в якому фактично змінює і розширює свою ухвалу від 2017 року (коли справу ще навіть не відправили в апеляцію). Тобто суддя як би повернувся в минуле і заднім числом змінив своє рішення і постановив застосувати забезпечувальну міру в повному обсязі, незважаючи на те що справа вже у Верховному.

До того як ухвала з роз’ясненням Підпалого була опублікована держвиконавець подає на неї апеляцію. Не приват, а виконавець, до чесності якого є великі питання. Розгляд апеляції відбудеться завтра, Приват туди ніби як не покликали, тобто у них немає навіть можливості бути присутнім на засіданні.

У разі провалу заявленої апеляції (а він (провал – ред.) очікується, тому, що явно видно змову бабаків, суду і виконавця, який звідкись одержав неіснуючий текст рішення), Суркіси додатково до мільярда гривень, які вони вже раніше отримали, попросять ще 250 мільйонів доларів.

ШІСТЬ З ПОЛОВИНОЮ МІЛЬЯРДІВ БЛД ГРИВЕНЬ.
ШІСТЬ.
МІЛЬЯРДІВ.
ГРИВЕНЬ.

На ці гроші можна розгорнути по повноцінному польовому госпіталю військового зразка для тих, що заразилися коронавірусом в кожній області, з купою ліжок, доплатами лікарям, експрес-тестами, селекцією на вході і багато чого іншого. На ці гроші можна розгорнути програму масового ПЛР-тестування всіх людей з підозрами на коронавірус і зробити нормальну програму для відділення хворих. І, отже, взагалі скасувати масовий карантин, обмежившись заходами тільки до тих у кого задзвенів тест (майже так як було зроблено в Південній Кореї, наприклад).

Але ви посидьте там по квартирах і бізнес нехай лапу посмокче, а гроші ми краще віддамо Суркісам.
Просто так. Якимось абсолютно раковим роз’ясненням судді Печерського суду.

І не варто говорити, що позитивне рішення у Верховному відмотає ці гроші назад. Ці гроші підуть на офшорки, які зможуть вивести їх куди завгодно, і тому ми будемо їх повертати вічність.

У нас в країні карантин, і я не можу покликати вас на засідання апеляційного суду, хоча сам постараюся там бути.

Але ми можемо хоча б зробити їх усіх відомими.

Київський апеляційний суд – судді Олійник В. І., Кулікова С. В., Желепа О. В.

Здається їх імена варті того, щоб з запам’ятати і поширити.

Як думаєте, хто-то в Офісі Президента взяв відкат за таку красу?

Антон Швець