Суспільство

“Завтра от вас тут і слєда нє будєт”: київського чиновника з бійкою затримала поліція

0

Поліція зупинила Mercedes у Києві за незначне порушення ПДД, але ситуація перейшла у конфлікт із бійкою та затриманням, пише 24 канал. За кермом була депутатка Київради Костенко, а пасажиром, який вдарив поліцейського, виявився заступник голови КМДА Слончак.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

У Києві на вулиці Льва Толстого правоохоронці зупинили автомобіль Mercedes, щоб зробити зауваження водію, який забув увімкнути фари. Як пише “Київ Оперативний”, зазвичай за такого правопорушення поліція лише дивиться документи, перевіряє у базах, попереджає і відпускає. Однак ця конкретна ситуація склалася інакше.

У телеграм-каналі народного депутата від “Слуги народу” Олександра Дубінського мовиться, що за кермом автомобіля була Людмила Костенко – депутатка Київської міської ради, заступниця голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, – яка, “за попередніми даними, перебувала у стані алкогольного сп’яніння”.

Пасажир цього ж автомобіля – Володимир Слончак, заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень – вирішив проявити ініціативу.

У “Київ Оперативний” пишуть, що чоловік “постійно промовляв “та ви знаєтє кто ми”, “та завтра от вас тут і слєда нє будєт” тощо. Дубінський же пише, що Слончак “вдарив у обличчя інспектора поліції”.

Автомобіль відправили на штрафну стоянку, поліцейському надали медичну допомогу, нападника ж затримали. Депутатка Костенко відмовилася проходити будь-які тести на наявність алкоголю в крові.

Затримання заступника голови КМДА Слончака та спілкування поліції з депутаткою Костенко: дивіться відео

  • Слончак із 2016 року очолював управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради.
  • З 12 грудня 2018 року – заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень.
  • З 2015 року – представляє громаду Києва у Наглядовій раді приватного акціонерного товариства “Холдингова компанія “Київміськбуд”, обіймаючи посаду голови Наглядової ради.

Зауважимо, про Слончака уже кілька разів згадували у ЗМІ:

  • 24 квітня 2017 року дорогою з Києва до Василькова між двома учасниками дорожнього руху стався конфлікт: водії влаштували перегони на дорозі, а пізніше на території пожежної частини у Василькові влаштували стрілянину. Одним з учасників інциденту був Володимир Слончак.
  • 17 вересня 2019 року невідомий у під’їзді житлового будинку в Києві побив заступника голови КМДА Володимира Слончака (наслідком нападу стали закрита черепно-мозкова травма і струс головного мозку).