Суспільство

«Захід готовий ввести санкції проти Зеленського через політичне переслідування опонентів», – Павло Нусс

0

Журналісти, експерти і політики Заходу, цивілізованого світу заговорили про введення санкцій проти президента України Зеленського в разі арешту п’ятого президента Порошенко і продовження репресивної політики по відношенню до опонентів влади. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише політичний аналітик Павло Нусс.

За його словами, не має вже ніякого значення, чи буде він продовжувати помста Петру Порошенко, Зеленський вже невідворотно стає токсичною фігурою в ЄС і США, а це загроза національній безпеці і явна ознака готовності наших союзників переглянути своє ставлення до України.

Павло Нусс підкреслює, іншими словами, непохитна трансатлантична, міжнародна проукраїнська коаліція, яку створив Порошенко за підтримки своїх впливових друзів в ЄС і США в 2014 році, Зеленським фактично зруйнована. «У разі арешту Петра Олексійовича, я навіть уявити боюся подальший розвиток подій. Для Зеленського, зрозуміло. Точніше, не боюся, немає », – резюмував Павло Нусс.

Джерело: Марік.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist