Новини

“Заява” Гончарука в ОАСК – жарт Богдана, – Бутусов

0

Інформацією про те, що Гончарук нібито намагається через суд заблокувати розгляд відставки уряду у ВР, ексглава Офісу Президента Андрій Богдан нагадує Зеленському про свою присутність.

Про це написав у фейсбуці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

За даними джерел Цензор.НЕТ, публікація на сайті ОАСК новини про нібито позов Гончарука – це “кумедний анекдот у виконанні колишнього глави Офісу Президента Андрія Богдана”, зазначив журналіст.

“В Окружному адміністративному суді керує його друг суддя Павло Вовк, якому Богдан посприяв у благополучному поновленні на посаді всупереч опублікуванню вельми компрометуючого прослуховування НАБУ, і можна зареєструвати все, що завгодно”, – написав Бутусов.

На його думку, у такий спосіб Богдан нагадує Зеленському, “що він нікуди не подівся” і не в захваті від звільнення осіб, яких особисто просував.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, сьогодні на сайті Окружного адміністративного суду Києва з’явилася новина про те, що прем’єр-міністр Олексій Гончарук подав позов до голови ВР Дмитра Разумкова. У позові прем’єр-міністр нібито вимагав заборонити виносити питання про відставку уряду на розгляд парламенту.

Невдовзі пресслужба Кабінету міністрів спростувала це повідомлення. “Інформація про начебто подану заяву до Окружного адміністративного суду міста Києва прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком не відповідає дійсності”, – заявили в уряді.

За словами глави Окружного адміністративного суду Павла Вовка, новину видалили із сайту до з’ясування особи заявника.

Заява Гончарука в ОАСК - жарт Богдана, - Бутусов 01

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16