Політика

Заяви Зеленського про події в Одесі 2 травня є продовженням концепції “какая разница” – Безсмертний

0

Заяви президента України Володимира Зеленського щодо подій в Одесі 2 травня 2014 року є продовженням концепції “какая разница”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це в ефірі “Прямого” сказав експредставник України у політичній підгрупі ТКГ з урегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний.

“Якщо подивитися логіку ініціатив, дій і бездіяльностей, які були реалізовані президентом Зеленським з моменту вступу на посаду, заяви по Одесі – це лише продовження концепції “какая разница”, яка доповнена була фразою, що він побачив в очах Путіна мир. І на сьогодні в Україні немовби співживуть в істеблішменті дві тези, які дуже яскраво відобразив на брифінгу міністр закордонних справ. З одного боку, він вжив слово “агресія”. З іншого боку, він по відношенню до військовополонених вживає слово “утримувані”.

Те, що заява по Одесі подібного характеру рано чи пізно з’явилася би, для мене було очевидно. Тому що ще у вересні місяці президент якось кинув слова про те, що необхідно по-іншому подивитися на цілий ряд подій. Це “по-іншому” почалося з того, що почали відкривати кримінальні справи проти майданівців. Відкрили кримінальну справу проти попереднього президента. Зараз ведуться різного роду розмови про відкриття кримінальної справи проти командуючого Військово-морським флотом.

Звідси тема ініціатив і заяв президента по Одесі – воно лягає в логіку цих дій і заяв. Я би їх назвав реалізацією кремлівської логіки замирення українців. З одного боку, Кремль тисне на фронті. А з іншого боку, нав’язує інформаційну внутрішню дискусію, яка розпалює протистояння між владою і суспільством. З моєї точки зору, це вже не помилка. Після ініціатив, які були мною названі, і так званої консультативної ради, це може довести ситуацію до відкритого протистояння восени між нинішньою владою і суспільством”, – сказав Безсмертний.