Новини

“Зе-команда” домовилася з ОПЗЖ щодо продажу землі, – голова Львівської облради Ганущин

0
Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин вважає, що команда президента Зеленського розраховує істотно поповнити бюджет саме завдяки розпродажу земель сільськогосподарського призначення. У втіленні такого наміру партії “Слуга народу”, за його словами, допомагатиме “Опозиційна платформа – За життя”

Про це він заявив в програмі “Студія Захід” з Антіном Борковським, яка вийшла в етері Еспресо.TV.

“Дивлячись, як іде процес пов’язаний зі слуханням правок до закону про продаж землі у парламенті, у мене особисто є відчуття, що громадяни від Зе-команди домовилися з громадянами із ОПЗЖ. В тиху розпишуть, в результаті, закон і отримають ще одне джерело (надходжень – ред.), яке дозволить втриматися на плаву”, – пояснив свою точку зору Ганущин.

Подібна ситуація, наголосив політик, мала місце взимку 2018-2019 року, коли до України надійшли гроші “Газпрому”.

“Хочу, приміром, нагадати, що минулого року таким джерелом були кошти, котрі надійшли від “Газпрому”. Якби вони не надійшли наприкінці року до державного бюджету – нагадую про казначейські затримки, про “стимуляцію” всіх видатків розвитку, тобто всі ті ремонти в садочках, лікарнях, школах, всі відразу зупинялися за кілька місяців до завершення бюджетного року – і якби не було прогнозу з цими кількома мільярдами доларів чи євро, котрі надійшли від “Газпрому”, повірте, було би дуже-дуже туго”, – зазначив очільник облради Львівщини.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16