Новини

Зе-команда – проект, яким скористалися вже давно спраглі “регіонали”

0

Софія Федина наголосила, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», що Україні сьогодні доводиться стикатися з дуже серйозними загрозами. Народна обраниця підкреслила – в першу чергу це відноситься до спроб переписати історію.

Федина наголосила – у правлячі крісла хочуть знову повернутися люди, рані працювали з Віктором Януковичем. Тим часом це якраз вони і привели до того, що в Україні почався Майдан. Зараз підняли питання про скасування закону про люстрацію, а виконувач обов’язків глави Госбюро розслідувань, по суті, пообіцяла репресії учасникам Революції гідності.

Виходить, що «майданівців» роблять злочинцями, тоді як людей, яких рані люструвати, перетворюють в жертв. Мовляв, вони так важко працювали на державу, а їх права взяли і так ось порушили.

Федина вважає, що люди, які перебувають сьогодні влада – це свого роду проект, яким користуються «регіонали», вже давно спраглі реваншу. Ці люди зараз зрозуміли – вони можуть знову опинитися при владі, прямо або побічно, забезпечивши повернення чужими руками, причому, з повним виправданням.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist