Новини

Зе-команда – проект, яким скористалися вже давно спраглі “регіонали”

0

Софія Федина наголосила, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», що Україні сьогодні доводиться стикатися з дуже серйозними загрозами. Народна обраниця підкреслила – в першу чергу це відноситься до спроб переписати історію.

Федина наголосила – у правлячі крісла хочуть знову повернутися люди, рані працювали з Віктором Януковичем. Тим часом це якраз вони і привели до того, що в Україні почався Майдан. Зараз підняли питання про скасування закону про люстрацію, а виконувач обов’язків глави Госбюро розслідувань, по суті, пообіцяла репресії учасникам Революції гідності.

Виходить, що «майданівців» роблять злочинцями, тоді як людей, яких рані люструвати, перетворюють в жертв. Мовляв, вони так важко працювали на державу, а їх права взяли і так ось порушили.

Федина вважає, що люди, які перебувають сьогодні влада – це свого роду проект, яким користуються «регіонали», вже давно спраглі реваншу. Ці люди зараз зрозуміли – вони можуть знову опинитися при владі, прямо або побічно, забезпечивши повернення чужими руками, причому, з повним виправданням.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16