Політика

“Зелена влада тягне Україну на дно”: У Порошенка почали збирати підписи за відставку уряду

0

Партія “Європейська солідарність” просить народних депутатів підтримати її постанову щодо звільнення уряду у повному складі..

“Нинішній Кабінет міністрів не зумів забезпечити ані належного соціального захисту, ані засобів індивідуального захисту для медичних працівників у розпал епідемії, попри виділені 65 мільярдів гривень в спецфонд для боротьби з COVID-19”, повідомляє пресслужба “ЄС”, – пише Газета.юа.

“Уряд не розуміє, що завершення карантину не завершить економічної кризи в Україні – бо криза викликана не коронавірусом, а некомпетентністю влади. Щоб протидіяти наближенню катастрофи, у Верховній Раді ініційовано процедуру відставки Уряду.

Перший крок зроблено – вже одержані підписні листи для висловлення недовіри нинішньому Кабінету міністрів. Другий крок – ми спільно маємо зібрати 150 підписів, щоб звільнити уряд, який тягне країну на дно. Вже понад 70 депутатів поставили свої підписи під документом про відставку”, повідомляють у “ЄС”.

“ЄС” звернулася до колег із фракцій “Голос”, “Батьківщина”, депутатських груп “За майбутнє” та “Довіра” із закликом долучитись до збору підписів та разом висловити недовіру другому уряду Зеленського.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist