Політика

«Зелена» влада хоче звинуватити “Рух опору капітуляції” в “тероризмі” та “підготовці збройного заколоту”

0

Представники силових органів збираються відкрити кримінальне провадження проти голови осередку ГО «Рух опору капітуляції» у місті Дніпро, ветерану війни з Росією на Донбасі Андрію Денисенку та його побратимів.

Йдеться про «тероризм» та «підготовку збройного заколоту», заявив політик ввечері у п’ятницю, 29 травня 2020 року, у спеціальному відеозверненні на своїй сторінці, передає Еспресо.TV.

«Обласна Зе-влада фабрикує кримінальне провадження щоб обвинуватити у дзвінку про мінування (Дніпропетровської ОДА — ред.) патріотів і, зокрема, мене. Раніше голова обласної ради Олійник, який є головним реваншистом в регіоні та особисто керує всією антиукраїнською кампанією, вже заявляв що ми озброєні і начебто ведемо підпривну діяльність. Наступним кроком на виконання його замовлення з нашої дискредитації може бути або підкидання зброї, або вибухових речовин чи боєприпасів мені або комусь іншому із активістів Руху опору капітуляції чи його штабу з подальшим обвинуваченням у «тероризмі» або «підготовці збройного заколоту», — зазначив Денисенко.

Вже сьогодні, 30 травня, Денисенко навів нові відомі йому подробиці даної провокації.

Він наголосив, що йдеться про «повідомлення про мінування будівлі ОДА у Дніпрі 27 травня, щоби представити терористами, екстремістами і мати привід для незаконного кримінального переслідування»:

«1. Чоловік, який дзвонив на 102 і повідомив про закладені ним 17 кілограмів тротилу, заявив під час дзвінку, що обурений зриванням з Медіапростору червоно-чорного прапору і протестує проти президента Володимира Зеленського. При цьому поводився агресивно, нецензурно висловлювався та обіцяв застрелити свого собаку із власного пістолету ТТ. Інформацію про це оприлюднили журналісти «Дніпра оперативного».

2. Затриманий в той же день підозрюваний виявився 32-річним мешканцем села Маяк Солонянського району Дніпропетровської області, який заявляє, що був членом «Правого сектору» (хоч про такого там ніхто не чув), воював, підтримує Рух опору капітуляції, а напередодні дзвінка демонстративно вивісив над власною хатою червоно-чорний прапор і прикрасив фото своєї ФБ-сторінки символікою РОКу.

3. Напередодні «мінування» вказана особа, ім‘я якої я поки не називаю, щоби не бути цинічно обвинуваченим у розкритті таємниці слідства, декілька разів виходила зі мною на зв‘язок у ФБ-месенджері, просячи допомоги у доправленні на акції РОКу в умовах карантину, а в день події і після неї — просто з проханням допомогти.

4. Дзвінок про мінування ОДА здійснено з того самого смартфону та сім-карти, за допомогою яких відбувався контакт зі мною у ФБ-месенджері».

«Кожен, хто вміє складати А та Б розуміє, що мова йде про сплановану владою та правопохоронцями злочинну спецоперацію з використанням легендованої агентури, метою якої було не просто зірвати нашу акцію з підняття поруч ОДА червоно-чорного прапору, але почати під прикриттям провокації з мінуванням масштабні репресивні дії проти січеславського РОКу та мене особисто», — наголосив Денисенко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist