Новини

“Зелені” в Бундестазі розкритикували створення Консультативної ради з терористами “ДНР”/”ЛНР”

0
У німецькому парламенті розкритикували ідею створення в рамках Тристоронньої контактної групи у Мінську так званої “консультативної ради” з прокремлівськими сепаратистами

За словами представника фракції Союз 90/Зелені з питань східноєвропейської політики Мануеля Саррацина, за допомогою цього органу глава Кремля Володимир Путіна хоче змусити Україну вести прямі переговори з його маріонетками в ОРДЛО, передає DW.

“Те, що звучить як позитивна нова динаміка у мінському процесі, насправді є подальшим вихолощенням мінських угод. Ця рада є дуже сумнівною через однаковий статус представників України і представників окупованих територій. Кремль роками вимагав від України прямих переговорів з маріонетковим урядом”, – заявив він.

У зв’язку з цим Саррацин закликав німецький уряд озвучити свою позицію з цього питання.

“Росія залишається військової стороною на Донбасі і також повинна бути відповідальною за свої дії. Завдяки так званій консультативній раді Путін намагається сприяти поступовому прийняттю окупації і анексії Криму. Цьому треба запобігти”, – додав він.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist