Новини

Зеленський анонсував “нормандську” зустріч із Путіним: названо терміни

0

Президент України Володимир Зеленський заявив, що у кінці квітня може відбутися ще одна зустрічі у “нормандському форматі”.

З відповідним анонсом щодо цієї важливої події він виступив під час спілкування з пресою та місцевими жителями у рамках робочої поїздки на Полтавщину. Про це повідомляє Укрінформ.

Крім цього, глава держави зазначив, що нині триває робота над підготовкою до проведення вже у березні обміну полоненими між Україною й підтримуваними Росією “Л/ДНР”.

“Ми працюємо над тим, щоб у нас був обмін у березні. Ми працюємо над тим, щоб у нас була зустріч “нормандська” у кінці квітня. Думаю, що все це відбудеться, ми над цим серйозно працюємо”, – запевнив Зеленський.

Також президент нагадав, що вже 11 березня у Мінську відбудеться засідання Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16