Новини

Зеленський анонсував “нормандську” зустріч із Путіним: названо терміни

0

Президент України Володимир Зеленський заявив, що у кінці квітня може відбутися ще одна зустрічі у “нормандському форматі”.

З відповідним анонсом щодо цієї важливої події він виступив під час спілкування з пресою та місцевими жителями у рамках робочої поїздки на Полтавщину. Про це повідомляє Укрінформ.

Крім цього, глава держави зазначив, що нині триває робота над підготовкою до проведення вже у березні обміну полоненими між Україною й підтримуваними Росією “Л/ДНР”.

“Ми працюємо над тим, щоб у нас був обмін у березні. Ми працюємо над тим, щоб у нас була зустріч “нормандська” у кінці квітня. Думаю, що все це відбудеться, ми над цим серйозно працюємо”, – запевнив Зеленський.

Також президент нагадав, що вже 11 березня у Мінську відбудеться засідання Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist