Політика

Зеленський боїться, що після президентства не зможе спокійно ходити вулицями України

0

Президент України Володимир Зеленський висловив надію, що після закінчення його терміну перебування на посаді українські громадяни будуть пишатися їм. Він не має наміру ховатися від людей, як це робить більшість політиків у кінці своєї кар’єри.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на пресслужбу ОП, про це президент розповів в інтерв’ю інформаційному телеканалу Euronews.

«Я завжди буду залишатися просто людиною. Для мене дуже важливо, щоб після того, як я перестану бути Президентом, я міг спокійно ходити вулицями не тільки Києва, а й України. Я вже не кажу, щоб люди пишалися мною, – це найвищий результат», – розповів Президент в інтерв’ю інформаційному телеканалу Euronews.

Володимир Зеленський зазначив, що впродовж понад року перебування на посаді Президента України завжди вчиняв так, щоб його рідним не було за нього соромно. І це – головна оцінка його роботи.

Він розповів, що як Глава держави, крім вирішення стратегічних проблем, стикається зі щоденними викликами, на які також треба реагувати. Крім того, в країні триває війна.

«Війна на сході – вона не зупиняється, вона не як робочі дні – 5 разів на тиждень. Війна – вона щодня. І щодня є виклики та питання. На них треба знаходити не просто відповіді, а результативні кроки. Тому що від кожного з таких кроків залежить, скільки людей загинуло, скільки людей поранено, скільки людей саме ти, Президент України, можеш особисто зберегти будь-якими шляхами: дзвінки, поїздки на фронт», – розповів Володимир Зеленський.