Новини

Зеленський чотири рази бігав від повісток, тому злякався Звіробій

0

Популярний український блогер і громадський активіст Юрій Тищук в своєму блозі пише про те, що кишеньковий суд побачив «загрозу» президенту Зеленському, якого охороняє ціла служба чисельністю в три тисячі службовців, в розмовах двох небайдужих до долі України дівчат.

Так, до Марусі Звіробій суд постановив застосувати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

За словами Тищук, може ми чогось не знаємо, а сам Зеленський дійсно знає, що заслуговує фізичної розправи над патріотами України? Не може ж бути президент настільки полохливий, що всерйоз сприйняв абсолютно невинну жіночу балаканину?

Чотири рази ухилитися від виклику повісткою військкомату – дійсно говорить про лякливості, але це були виклики, які могли закінчитися призовом до армії і реальною загрозою загинути. Страх Зеленського тут по крайней мере зрозумілий.

Блогер пише, Зеленського і правда можна зрозуміти, адже людина, можна сказати, жити тільки почав, тільки за гонорари від непосильної гри на роялі обзавівся квартирами, віллами і офшорними рахунками, як на тобі – повістка. Проте, злякатися від невинних жіночих розмов – це перебір.