Новини

Зеленський дав посаду гумористу з “Ліги сміху”

0

Президент України Володимир Зеленський призначив Василя Гуменюка – гумориста з команди “Вінницькі”, яка виступала в “Лізі сміху” – головою Ярмолинецької районної державної адміністрації Хмельницької області.

Про це повідомляє “Апостроф” з посиланням на “Vежа”.

Відповідний указ опублікований на офіційному сайті керівника держави від 20 лютого.

Василь Гуменюк народився 1989-05-18 року в смт. Ярмолинці Ярмолинецького району Хмельницької області, Працює директором КЗ “Центр культури та дозвілля”, балотувався кандидатом-мажоритарником від партії “Слуга народу” на останніх парламентських виборах, проте так і не потрапив до парламенту.

За інформацією проекту “Посіпаки”, Гуменюк також балотувався в народні депутати ще у 2007-му році від виборчого блоку КУЧМА.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist