Суспільство

Зеленський дав високу держпосаду дружині свого спонсора

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Президент України Володимир Зеленський призначив першим заступником керівника Антимонопольного комітету Ольгу Музиченко, яка є дружиною одного зі спонсорів передвиборчої кампанії глави держави.

Відповідний указ був підписаний у п’ятницю, 28 серпня, повідомляє “Думка”.

“Призначити Музиченко Ольгу Валеріївну першим заступником Голови Антимонопольного комітету України-державним уповноваженим”, – йдеться в указі Глави держави.

Так само президент звільнив Музиченка з посади державного уповноваженого АМКУ, яку вона займала з 19 серпня.

Згідно з декларацією про доходи Ольга Музиченко та її чоловік Сергій Сендзюк заробили 221 тисячу гривень працюючи у фірмі ТОВ «Система плюс». Разом з тим у березні 2019 року Сергій Сендзюк пожертвував 500 тисяч гривень на виборчу кампанію кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Скористатися даними коштами команді кандидата Володимира Зеленського не вдалося, вони були повернуті через порушення податкового законодавства, оскільки на момент пожертвування у Сендзюка залишався непогашеним податковий борг в 1,5 тисячі гривень, тому його оштрафували на 1190 гривень.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16