Блоги

Зеленський де-факто зараз актор, він перестав виконувати обов’язки президента, – Арестович

0

Сьогодні досить багато українців задаються питанням, президент України Володимир Зеленський, крім запису і начитки відеороликів ще чимось займається або вже немає?

Тому як цілком обгрунтовано складається враження, що Володимир Зеленський вже перестав виконувати функції і обов’язки президента, а повністю повернувся до свого колишнього амплуа актора – він досить непогано озвучує ролики, які йому невідомо хто пише, тому як сам він не дуже розуміє про те, що він говорить. Таку думку в інтерв’ю UKRLIFE.TV висловив військовий і політичний експерт Олексій Арестович.

Він зазначає, в момент, коли порушується Конституція України, коли вся країна обговорює корупційний скандал з главою президентського офісу, сам президент всього цього не помічає, він розповідає в своїх відеороликах, як він умовив свою маму не виходити на вулицю у зв’язку з карантином, як в Україні летять літаки з тестами.

За словами Олексія Арестович, Зеленському потрібно, як мінімум, звернутися до парламенту і законним способом ввести заходи надзвичайного стану, а не ламаючи Конституцію, вводити карантин, який абсолютно незаконний. Справа не в тому, що заходи карантину не треба виконувати, їх якраз треба виконувати, але справа в тому, як це все оформляється

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16