Новини

Зеленський фактично самоусунувся від виконання обов’язків президента, і делегував повноваження глави держави Єрмаку — думка

0

Сергій Висоцький заявив, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», заявив, що Володимиру Зеленському дуже некомфортно виконувати обов’язки президента, якщо це не «гоніння чортів» і не публічні виступи. На думку колишнього народного обранця, щоб зрозуміти це, досить просто подивитися, як зараз виглядає глава держави.

Питання в тому, куди поділися рішучість Зеленського. і його запал? Ми сьогодні бачимо втомленого, виснаженого людини, який постійно знаходиться в стресовому стані, і явно не отримує задоволення від того, чим він займається. Висоцький переконаний, що глава держави делегував Андрію Єрмаку всі повноваження по реальної влади, формування Кабміну, контролю над вертикаллю, переговорам, і так далі.

Іншими словами, Зеленський фактично самоусунувся від виконання обов’язків глави держави. Всі ці мантри, що він мовляв, ще навчиться, зараз вже неактуальні. Глава держави вибрав собі довірена особа, якій і делегував усі повноваження по реальної влади.

Адже реальна влада — це дуже складна робота. Тут потрібно дійсно орати, вибудовуючи вертикаль, приймаючи рішення, балансуючи між групами впливу, як внутрішніми, так і міжнародними, ведучи переговори, і так далі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16