Новини

Зеленський і Патрушев в Омані: розслідування “Радіо Свобода” може викликати системну кризу, – Бутусов

0

Розслідування програми “Схеми” – проєкту “Радіо Свобода”, що фінансується Конгресом США – може обвалити довіру до керівництва України і викликати системну кризу.

Про це пише в блозі редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

“Сьогодні це, безумовно, головне питання інформаційного порядку денного, і ця історія може глобально обвалити довіру до керівництва України”, – вважає журналіст.

Бутусов нагадує, що Офіс Президента пригрозив подати на журналістів програми “Схеми” до суду за поширення дезінформації. І наголошує, що якщо ОП зуміє виграти справу, то змусить таким чином Конгрес США заплатити великі гроші за поширення дезінформації про президента України.

“Згідно з розслідуванням, справа має такий вигляд: ЗМІ, що фінансується зі США, натякнуло на нещирість президента України і його адміністрації і висунуло Зеленському підозру у веденні таємної дипломатії”, – пише журналіст.

При цьому американські дипломати і Держдеп США будуть змушені озвучити свою позицію лише у відповідь на офіційну заяву Києва щодо розслідування “Схем”.

“Це питання довіри до української влади і президента.

Такі інформаційні хвилі можуть викликати системну кризу “, – підсумував Бутусов.

У четвер, 13 лютого програма “Схеми” повідомила, що секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев прибув в Оман того ж дня, коли звідти вилетів президент України Володимир Зеленський. За даними журналістів “Схем”, Зеленський скористався для повернення в Україну тим самим літаком, на якому Патрушев прибув до Оману з Москви.