Зеленський і Патрушев в Омані: розслідування «Радіо Свобода» може викликати системну кризу, — Бутусов
Новини

Зеленський і Патрушев в Омані: розслідування «Радіо Свобода» може викликати системну кризу, — Бутусов

Розслідування програми «Схеми» — проєкту «Радіо Свобода», що фінансується Конгресом США — може обвалити довіру до керівництва України і викликати системну кризу.

Про це пише в блозі редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

«Сьогодні це, безумовно, головне питання інформаційного порядку денного, і ця історія може глобально обвалити довіру до керівництва України», — вважає журналіст.

Бутусов нагадує, що Офіс Президента пригрозив подати на журналістів програми «Схеми» до суду за поширення дезінформації. І наголошує, що якщо ОП зуміє виграти справу, то змусить таким чином Конгрес США заплатити великі гроші за поширення дезінформації про президента України.

«Згідно з розслідуванням, справа має такий вигляд: ЗМІ, що фінансується зі США, натякнуло на нещирість президента України і його адміністрації і висунуло Зеленському підозру у веденні таємної дипломатії», — пише журналіст.

При цьому американські дипломати і Держдеп США будуть змушені озвучити свою позицію лише у відповідь на офіційну заяву Києва щодо розслідування «Схем».

«Це питання довіри до української влади і президента.

Такі інформаційні хвилі можуть викликати системну кризу «, — підсумував Бутусов.

У четвер, 13 лютого програма «Схеми» повідомила, що секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев прибув в Оман того ж дня, коли звідти вилетів президент України Володимир Зеленський. За даними журналістів «Схем», Зеленський скористався для повернення в Україну тим самим літаком, на якому Патрушев прибув до Оману з Москви.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16