Суспільство

Зеленський: “Кількість хворих перестала збільшуватись так само геометрично, як колись магазини Рошен”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Карантин вихідного дня виправдав покладені на нього надії, і кількість хворих на COVID-19 “перестала збільшуватись так само стрімко і геометрично, як колись магазини Roshen у всій країні”.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у відеозверненні президента.

Зеленський вважає, що карантин вихідного дня, як би до нього не ставилися, дав свій результат і щоденна кількість нових хворих перестала збільшуватись “так само стрімко і геометрично, як колись магазини Roshen у всій країні”.

За його словами, всі розуміють, що в окремих регіонах є проблеми, але вони точкові.

“Ми знаємо, працюємо, впевнені, що все обов’язково вирішимо. Ми зміцнюємося і хочемо бути готовими до всього: щоб було достатньо ліжок, достатньо кисню. А загалом ситуація контрольована і не вимагає запровадження локдауна”, – зазначив Зеленський.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16