Війна

Зеленський ліквідовує Укроборонпром під час війни

0

Кабмін затіяв велику реорганізацію, в ході якої Укроборонпром розділять на шість незалежних холдингів. За спеціалізаціями: авіаційної, авіаремонтній, бронетанкової, ракетобудівній, радарної і морської. Зайві підприємства віддадуть під приватизацію.

Сам процес обіцяють завершити в кращому випадку за 6-9 місяців, в гіршому потрібно два з половиною роки. Поки неясно, чи будуть у нових держкорпорацій публічні бренди і хто займе їх керівні пости.

Іронічно, що свого часу з купи підприємств “зліпили” концерн Укроборонпром якраз за мотивами, мовляв “так буде простіше управляти армією”.

Як видно за підсумками, стало лише простіше красти з бюджету. І ще велике питання, що стоїть за нинішньої “ліквідацією” концерну – бажання змінити ситуацію або спроба прикрити вже власну корупцію?

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist