Новини

Зеленський може розпустити Раду через закони по ОРДЛО

0

Глава української держави Володимир Зеленський в черговий раз може піти на достроковий розпуск Верховної Ради, якщо народні обранці не погодяться прийняти потрібні президенту закони.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Одночасно з цим, в Офісі глави держави вважають, що в даний час їм вдається утримувати під контролем вищий законодавчий орган, отже, і тому ніяких причин розпуску немає.

Відповідну точку зору представив політичний оглядач Мілан Лєліч в своїй статті для сайту «РБК-Україна».

Не секрет, що на ймовірний розпуск Ради Зеленський тонко натякав ще влітку 2019 року і повторив свою погрозу в листопаді. Проте, спікер парламенту Дмитро Разумков розглядає слова президента як своєрідну жарт.

На думку політичного оглядача, остаточно доля Ради стане зрозумілою за підсумками голосування за земельну реформу і за закони по Донбасу.

«Співрозмовники в« Слугу народу »розуміють, що якщо цей парламент цілком вийде з-під контролю Банкової і якщо не будуть голосуватися принципові для президента питання, на кшталт ринку землі або ініціатив по Донбасу, Зеленський все ж може зважитися на достроковий розпуск парламенту», – пише Лєліч.