Політика

Зеленський наказав ДБР арештувати опозиційний телеканал “Прямий”

0

За нашою інформацією, ДБР направило подання про проведення нових обшуків на найрейтинговішому опозиційному телеканалі «Прямий».

Вже навіть не дивує, що подання надіслано до скандального Печерського суду Києва, хоча ДБР за місцем свого фактичного розташування такі документи повинне відправляти в Шевченківський.

Як повідомляють джерела, наближені до офісу президента, наказ «прикрити діяльність Прямого» Зеленський дав під час таємної наради з силовиками на Банковій.

З’явився і нова відповідальна особа за тиск на свободу слова і за переслідування критиків президента – Олег Татаров, адвокат з команди Портнова. Це вже четверта людина, яку беруть для прямого впливу на силовиків задля політичного тиску влади на опонентів. До цього своє завдання провалили Роман Труба, Ірина Венедіктова і адвокат Януковича Бабіков.

Загалом, тиск на опозиційні ЗМІ доводить, що Зеленський дуже боїться критики і об’єктивної оцінка власної діяльності, особливо напередодні місцевих виборів. А це значить, що влада спробує зачистити інформаційне поле від усіх, крім лояльних телеканалів Медведчука і Коломойського.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16