Політика

Зеленський наказав гасити пожежу на Луганщині авіацією, незважаючи на загрозу з боку бойовиків

0

Президент України Володимир Зеленський прийняв рішення про використання авіації для гасіння лісових пожеж у Луганській області. Про це в ході брифінгу заявив глава МВС Арсен Аваков, інформує ІнфоРезист.

За його словами, на поточний момент є три вогнища пожежі, при цьому поставлено завдання повністю локалізувати їх до кінця дня. Аваков також додав, що проблема полягає в близькому розташуванні до лінії розмежування і відсутності розуміння з боку окупаційної влади.

До цього голова Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай зазначив, що авіація не може приєднатися до гасіння лісових пожеж, так як окупаційна влада на окремій території Луганської області не дає жодних гарантій безпеки.

“Два літаки стоять заправлені і пальним і водою. Але робили запит на ту сторону і сєпари сказали, що ніяких гарантій безпеки ми не даємо”, – зазначив Гайдай.

  • 6 липня на території Борівського та Охтирського лісництв сталося загоряння. В 8:11 7 липня пожежу було локалізовано. Однак через сильний вітер і високу температуру вогонь поширився на село Смоляниново.
  • У ДСНС повідомляли, що вогнем було знищено понад 100 будинків. Загинуло 6 осіб, десятки потрапили до лікарні.
  • 8 липня в Луганську область прибув президент Володимир Зеленський.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist