Суспільство

Зеленський наполягає на призначенні ексрегіонала, ректора Чернігівського університету Шкарлета на посаду міністра освіти, – нардепка від “Голосу” Совсун

0

Народна депутатка від фракції “Голос” Інна Совсун каже, що президент Володимир Зеленський наполягає на призначенні колишнього регіонала, ректора Чернігівського технологічного університету Сергія Шкарлета.

Про це вона розповіла в коментарі кореспонденту Цензор.НЕТ.

За її словами, президенту рекомендували Шкарлета на зустрічі з ректорами українських університетів.

“Я точно знаю, що на ньому наполягає президент Зеленський. Інших кандидатів серйозних немає. Це єдина людина, яка приходила на комітет у статусі кандидата на посаду міністра освіти”, – розповіла Совсун.

Нардепка розповіла, що на засіданні комітету з питань освіти Шкарлет спочатку заперечував, що був членом “Партії Регіонів”.

“Йому показали інформацію з відкритих джерел, що підтверджує, що він був членом “Партії Регіонів” у Чернігівській обласній раді – тоді він сказав “ну так, але ви розумієте, така ситуація була в той час: якщо ти ректор – не міг не бути членом “Партії Регіонів””, – розповіла Совсун.

“Відповіді, які ми чули – відверто не витримували ніякої критики. На питання про те, чому ви хочете бути міністром освіти, що вас привело – він відповів: Ну ви розумієте, я з сім’ї педагогів, я – четверте покоління педагогів і тому хочу бути міністром освіти”, – додала нардеп. За словами Совсун – це було єдине пояснення його мотивації.

“На питання, що стосуються вищої освіти – він трохи відповідав, але здебільшого, виходячи з досвіду власного університету, а не з боку розуміння системи в цілому. А далі на питання по дошкільній освіті та школі – дуже слабкі відповіді”, – розповіла нардепка . Совсун розповіла, що комітет не ухвалював жодних рішень з приводу цього кандидата, а думки щодо нього розділилися. “Я не бачила захоплення в очах депутатів партії “Слуга народу”, – додала вона.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist