Політика

Зеленський навіть не уявляє, яке пекло почнеться навколо нього зараз, – блогер

0

Відомий український письменник, журналіст Дмитро Вовнянко в своєму блозі пише про те, що вчора вся країна побачила, як Зеленського життя поставило перед вибором: вибрати сторону України або вибрати сторону олігарха, який його Зеленського зробив президентом.

І Володимир Зеленський вибір зробив. Він знехтував інтересами олігарха і зробив так, як потрібно Україні. Сталося диво – комік, шоумен, «маріонетка» олігарха раптом повівся? як політик і не просто, а як – український політик.

Журналіст пише, звичайно ж, не варто думати, що раптом в один момент президент Зеленський повністю поміняв свій світогляд. Швидше за все, так склалися обставини. Життя поставила його перед вибором. Що буде далі – фантазії не вистачає щоб собі уявити.

Зеленський буде намагатися зараз якось домовитися з Коломойським, але з цього нічого не вийде. Олігархові треба все тут і зараз – йому не треба президентів, які думають про країну.

За словами блогера, чи вдалося укласти мир Зеленському та Коломойському побачимо по сюжетах «плюсів», а також по реакції вірних прислужників олігарха в Раді Дубинського і компанії. Зеленський – не політик. Схоже, він сам не до кінця зрозумів все наслідки того, що сталося вчора. Він навіть не уявляє, яке пекло почнеться навколо нього зараз.