Суспільство

Зеленський назвав мера Черкас бандитом: різка відповідь не забарилася

0

Володимир Зеленський заявив, що не знає, як говорити з мером міста Черкас, який має 19 кримінальних проваджень. Президент додав, що не сяде за один стіл з такими бандитами. Водночас сам Анатолій Бондаренко зауважив, що усі кримінальні провадження проти нього відкривали через політичну діяльність, пише 24 канал.

Міський голова Черкас відповів президенту Володимиру Зеленському, що кримінальні справи проти нього відкривали через політичну діяльність. Про це Анатолій Бондаренко написав на сторінці у фейсбуці.

Ви говорите, що я мер-бандит? Всі ті кримінальні справи, які порушували проти мене, їх порушували за мою політичну діяльність, зокрема й через те, що ви стали президентом,– наголосив Бондаренко.

Позиція Володимира Зеленського

Ситуацію з міським головою Черкас коментувати важко, заявив на пресконференції президент Володимир Зеленський, пише 24 канал.

Розчаровують люди. Я не знаю, як говорити, коли міський голова має 19 кримінальних проваджень. Я за один стіл з такими бандитами не сяду, – зазначив Зеленський.

На думку президента, мер Черкас поводився неадекватно.

Президент нагадав, що він збирав селекторні наради з усіма міськими головами. Та наголосив, що на них Анатолію Бондаренку слід було говорити свої зауваження та пропозиції.

Що відомо про скандал у Черкасах

  • Мер міста дозволив достроково пом’якшити карантин з 1 травня. А саме відновити роботу частини непродовольчих магазинів, майстерень, перукарень, ринків, парків та навіть літніх майданчиків ресторанів.
  • Водночас загалом по Україні карантин дозволили послабити лише з 12 травня.
  • Поліція відкрила кримінальну справу, а Володимир Зеленський та Арсен Аваков пригрозили міському голові Черкас юридичними наслідками.
  • Голова МОЗ Максим Степанов приїхав до обласного центру. Він заявив, що категорично не підтримує відповідне рішення місцевої влади.
  • Цікаво також, що Анатолій Бондаренко був одним з перших мерів, які наполегливо просили владу про жорсткі карантинні обмеження.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist