Новини

Зеленський не обіцяв повернути Крим і перемогти олігархів, – “слуга народу” з каналу 1+1

0

Народний депутат України від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що президент України Володимир Зеленський ніколи не обіцяв швидкого світу, повернення Криму, а також викорінення олігархату в країні.

Така позиція парламентарія президентської фракції прозвучала в ефірі телеканалу ATR

«Ця влада не говорила, не обіцяла вам того, що вона припинить відносини, припинить мирні переговори. Чи не обіцяла повернути Крим. Президент не обіцяв повернути Крим, наскільки мені відомо. Так само, як він не обіцяв побороти всіх олігархів, а йому приписують ці обіцянки », – зазначила Василевська-Самглюк.

У той же час, підкреслила вона, президент хоче світу і сподівається на те, що всі окуповані території будуть звільнені.

«Але він не говорив, що він це може зробити завтра. Він хоче миру за всяку ціну, хоче повернути території будь-яку ціну, але, на жаль, він не знає і у нього немає стратегії, я думаю так, про яку він може розповісти. Стратегія з’являється в міру гри », – додала нардеп.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist