Новини

Зеленський не обіцяв повернути Крим і перемогти олігархів, – “слуга народу” з каналу 1+1

0

Народний депутат України від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що президент України Володимир Зеленський ніколи не обіцяв швидкого світу, повернення Криму, а також викорінення олігархату в країні.

Така позиція парламентарія президентської фракції прозвучала в ефірі телеканалу ATR

«Ця влада не говорила, не обіцяла вам того, що вона припинить відносини, припинить мирні переговори. Чи не обіцяла повернути Крим. Президент не обіцяв повернути Крим, наскільки мені відомо. Так само, як він не обіцяв побороти всіх олігархів, а йому приписують ці обіцянки », – зазначила Василевська-Самглюк.

У той же час, підкреслила вона, президент хоче світу і сподівається на те, що всі окуповані території будуть звільнені.

«Але він не говорив, що він це може зробити завтра. Він хоче миру за всяку ціну, хоче повернути території будь-яку ціну, але, на жаль, він не знає і у нього немає стратегії, я думаю так, про яку він може розповісти. Стратегія з’являється в міру гри », – додала нардеп.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16