Політика

Зеленський, організовуючи конституційний переворот, наплював на Героїв Майдану

0

Нове звернення президента України. І самі по собі тези вірні, я згоден. Ось тільки щоб була довіра до слів президента, треба ще називати винних своїми іменами. І називати імена Володимир Олександрович боїться – так давайте я вам допоможу ваші цитати розшифрувати. “Змова старих еліт” – це ж ви маєте на увазі подання до КС щодо скасування декларацій депутатів Коломойського і Медведчука?

А хіба Коломойський не залишається вашим політичним союзником? Хіба ваш перший помічник Шефір не продовжує їздити  в його офіс на доповіді? Хіба не ви віддали під контроль Коломойського Київську обласну організацію Слуг народу? Хіба не ви йому передали під повне управління Дніпропетровську область? Хіба не ви залишили йому в управлінні Центренерго? Хіба не ви обіцяли проблеми Медведчуку, а він замість цього купив два телеканали і розширює бізнес? Ось це і є на практиці та сама “брудна політика, коли своїм – все, а суспільству – злидні”.

“На терезах – знищення всього того, заради чого боролися на всіх наших Майданах”. Це хто боровся? Автор цього тексту, ваш головний піарник Подоляк, який працював з правою рукою Януковича Юрій Іванющенко – він же “Юра Єнакіївський”, якого в ЗМІ називали кримінальним «авторитетом»? Боровся на Майдані Олег Татаров, який був спікером МВС в той час і заявляв на всіх ефірах кожен день, що майданівці брешуть, що їх ніхто не б’є, що людей розганяють за законом – а ви його призначили заступником голови ОП? Адже він Майдан знищував, і він адвокат Портнова, який під час Майдану був заступник голови ОП Януковича – тепер це ваші найближчі друзі. Або за Майдан боровся ваш начальник комітету з розвідки Руслан Демченко, який в той час був першим заступником міністра закордонних справ у Януковича і одним з найактивніших прихильників зближення з Росією?

Так ви просто наплювали зараз цими своїми лицемірними словами на Майдан.

Секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що рішення КС спровокувала Росія. Так де ж ваші рішення, спрямовані проти ОПЗЖ і Медведчука? Де розслідування зі зв’язків з РФ вашого оточення? Ви не будете проводити розслідування, тому що інакше, як і у випадку з “вагнеровцамі”, вам доведеться посваритися з вашими партнерами в Москві.

Рекомендую Зеленському доповнити іменами звернення про “змову зі старими елітами” – довіра може бути тільки до такої чесної позиції, а не до чергового виляння словами.

Апдейт: зверніть увагу, в тексті не написано “ми” “боролися на Майдані”. Просто “боролися”. Хтось. Не він. І не автор цього тексту. І не половина співробітників Офісу президента, як мінімум.

Юрий Бутусв