Політика

Зеленський переїжджає на віллу в Конча-Заспі, яку обіцяв “віддати діткам”

0

Президент України Володимир Зеленський користується державною дачею на території резиденції “Конча-Заспа” Державного управління справами біля Києва. Будучи кандидатом у президенти Зеленський збирався передати держрезиденції дітям.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук пише журналіст Михайло Ткач, інформує Цензор.НЕТ.

“Перед другим туром президентських виборів кандидат Зеленський заявив в інтерв’ю РБК: “…Нехай у цих резиденціях живуть дітки якісь. Ну якісь табори відпочинку, якісь люди, яким це справді потрібно. Ці резиденції – я не бачу в них взагалі ніякого сенсу…”

Вже через місяць після інавгурації тепер уже президент Зеленський поїхав із родиною дивитися “перевіряти” президентську дачу в Конча-Заспі, на якій жив Ющенко 10 років. За кілька місяців тут зроблять ремонт за державний кошт”, – пише Ткач.

Зеленський переїжджає на віллу в Конча-Заспі, яку обіцяв віддати діткам 01

Як з’ясували Схеми, через рік після обрання президент Зеленський переїхав жити на президентську дачу в Конча-Заспі.

“Президентська державна дача для слуги народу – це триповерховий маєток на березі більш ніж на дві тисячі квадратних метрів і кількома гектарами навколо. Будинок має чотири спальні, санвузли оздоблені мармуром, ліфт, кінозал, більярдна, солярій, сауни, басейн і масажний кабінет”, – повідомив журналіст.

Зеленський переїжджає на віллу в Конча-Заспі, яку обіцяв віддати діткам 03

Зеленський переїжджає на віллу в Конча-Заспі, яку обіцяв віддати діткам 04