Політика

Зеленський перетворює українців на “дешеву робочу силу” для олігархів

0

Заборона на виїзд на заробітки з України показала, що президент Зеленський не тільки “виконав свою обіцянку” повернути всіх заробітчан додому, але і вирішив перетворити їх на дешеву робочу силу для олігархів.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Таку думку висловив економіст Сергій Фурса.

“Зеленський обіцяв повернути заробітчан додому. Але він забув згадати, що якщо вони захочуть виїхати, їх вже не відпустять. І заробітчани приїхали додому через вірус, а вирватися тепер не можуть з крепких обіймів люблячого президента.

Ну це ж правда, олігархи роблять послугу президенту, допомагаючи боротися з вірусом, а президент допомагає олігархам, допомагаючи їм з дешевою робочою силою. А то в останні роки прямо біда була. Доводилося зарплати підвищувати.

Постійно. Через конкуренцію з польським роботодавцем. У підсумку на кінець минулого року середня зарплата в доларах вже досягла історичного для України максимуму. Але якщо людей не випускати, то і конкуренції не буде, ніяких тобі польських конкурентів, виключно підтримка українського виробника.

І можна платити мало. Нікуди ж не дінуться. А то придумали, то курс гривні зростає, олігархам суцільні збитки, то зарплати треба піднімати, знову збитки. Так скоро і на футболістів, суддів і депутатів грошей не буде”, – зазначив економіст.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляв, що Україна дозволить сезонну трудову міграцію після нормалізації ситуації з коронавірусом у світі, зараз такі дії виглядають нелогічно.

“Уряд України керується насамперед міркуваннями безпеки і здоров’я громадян. В умовах поширення пандемії будь-яка подорож-це наражання на небезпеку захворювання, особливо коли подорож здійснюється літаком.

Зараз всі дії уряду спрямовані на те, щоб повертати українців, які застрягли в різних країнах за кордоном, щоб вони могли в безпечних і максимально комфортних умовах жити і переживати ці карантинні заходи.

На цьому тлі нелогічним виглядає паралельно організовувати масові чартери на вивезення українців до країн, де теж триває епідемія з тією чи іншою інтенсивністю”, – сказав Кулеба.