Політика

Зеленський підбив підсумки першого року: «…Я ні копійки не взяв, не вкрав, нікому нічого не винен»

0

Президент Володимир Зеленський вважає, що завдяки своїй чесності зміг поліпшити ставлення до України у світі.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це він сказав у фільмі «Рік президента Зеленського», інформує Цензор.НЕТ.

«Ми з усіма (світовими лідерами. — Ред.) познайомилися. Вони зрозуміли, чого я хочу, чого я прагну. У них у всіх працює розвідка. Прекрасно працює розвідка. Вони знають, що я ні копійки не взяв, не вкрав, нікому нічого не винен», — сказав Зеленський.

За словами глави держави, відносини з ЄС в України «прекрасні», відносини з НАТО є, а незабаром наша країна підпише меморандум з МВФ і отримає «8 млрд і ще там пару мільярдів від інших європейських фінансових інститутів».

Зеленський зазначив, що під час його президентства про Україну дізнався кожен американець.

«З Америкою у нас зараз, мені здається … ми стали дуже відомою країною. Зараз Україну знає кожен американець. Не будемо говорити, з яких причин. Це неважливо. У нас з Америкою міцні відносини зараз», — сказав він.

За словами Зеленського, раніше до України погано ставилися через корупційні схеми у вищому керівництві країни, а зараз він цю ситуацію змінює.