Новини

Зеленський підтримав звільнення Рябошапки

0

Президент України Володимир Зеленський підтримав звільнення генерального прокурора Руслана Рябошапки.

Про це він сказав на зустрічі з представниками бізнесу на Полтавщині, передає Цензор. Президент вважає, що Офіс генпрокурора, НАБУ і СБУ “не працюють на 100%”.

“Я чесно вважаю, це моя особиста думка… Тут, до речі, і посли “Великої сімки”… Добре, що ви запитали, думаю, мене будуть питати: “Ай-ай-ай. Не можна чіпати Генпрокурора”. Хоча, ви знаєте, ми з ним пройшли довгий шлях виборчої кампанії. Але, моя особиста думка, нехай там голосують депутати, як вони хочуть. Моя особиста думка дуже проста: немає результату – не повинен займати місце”, – сказав Зеленський.

“Я дійсно вважаю, що Руслан хороший фахівець, що стосується Генпрокуратури. Я вважаю, що він не показав результат. Якими б ми не були красивими, і з якими б красивими намірами, очима, кроками, з відкритим серцем. Якщо ти не маєш результату – до побачення”, – підкреслив президент.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist