Політика

Зеленський подарував вишиванку неіснуючому “президенту Канади”

0

Офіс президента Зеленського прозвітував про подарунки від президентського подружжя лідерам світових держав до Дня вишиванки, однак, виходячи з цього повідомлення, вишиванку від Зеленських отримав неіснуючий «президент Канади».

Про це повідомляє «Європейська правда».

«До Всесвітнього дня вишиванки президент і перша леді України відправили у подарунок лідерам країн світу традиційні українські вишиті сорочки.

Символічні подарунки, які несуть у собі частину української історії та культури, отримали президенти та перші леді Сполучених Штатів Америки, Федеративної Республіки Німеччина, Французької Республіки, Канади, Республіки Польща, Турецької Республіки та інших країн», — йдеться в офіційному повідомленні пресслужби офісу глави держави.

Однак не зрозуміло, кому саме надійшли подарунки у Канаді, оскільки посади президента в країні немає. Формально лідером Канади є королева Великої Британії Єлизавета II. У країні її представляє генерал-губернатор.

Джастін Трюдо, як загальновідомо, обіймає посаду прем’єр-міністра. Зауважимо, дружину Трюдо неофіційно називають першою леді, однак її титул формально не затверджений. Варто додати, що Джастін Трюдо полюбляє носити вишиванку з нагоди свята.

Примітно, що Великої Британії (де також немає посади президента) немає у списку держав-друзів України, до яких надійшли подарунки Зеленського.

Також варто зазначити, що у Німеччині, виходячи з цього повідомлення, подарунок отримав лише президент Франк-Вальтер Штайнмаєр. У якості «першої леді» у повоєнній Німеччині фігурує дружина федерального канцлера, а не президента. Втім, чоловіка Ангели Меркель складно назвати «леді».

Оновлено: Після 13 години у повідомлення на сайті президента внесли зміни: «президентів» змінили на «лідерів». Також в ОПУ відмовилися від твердження про те, що надсилали подарунки і для їхніх «перших леді» або других з подружжя.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist