Політика

Зеленський подав у Раду небезпечний законопроект: “початок руйнування кордонів України”

0

Нова ініціатива від президента Володимира Зеленського фактично узаконить видачу російських паспортів в Україні.

Про це на своїй сторінці у Facebook попередив політолог Андрій Смолій, передає Politeka.net.

Блогер прокоментував законопроект про подвійне громадянство, який президент Володимир Зеленський напередодні запропонував розглянути у Верховній Раді. За словами Андрія Смолія, нововведення загрожують Україні катастрофічними наслідками.

“Законопроект від Зеленського про подвійне громадянство – це злочин проти України. Якщо на цьому тижні Верховна Рада розгляне законопроект про громадянство, де повністю розмивається поняття українського громадянства – це означає, що в найближчому майбутньому будемо мати бомбу уповільненої, а можливо і швидкого дії”, – підкреслив Андрій Смолій.

Політолог зазначив, що новий законопроект дозволить Росії легально видавати свої паспорти на Донбасі. Це дозволить росіянам приступити до окупації, як вони зробили це в Криму.

“1. Фактично це легалізація видачі російських паспортів в ОРДЛО та румунських або угорських – на заході України.
2. Це початок руйнації кордонів України та підготовку повзучої кремлівської анексії. Саме таким чином діяла РФ у Криму.
3. Це порушення прямої норми Конституції України”, – пише експерт.

Як зауважив Андрій Смолій, законопроект ще “сирий”, однак влада поспішає його прийняти, щоб піти на поступки агресору:

“Законопроект відверто сирий, недолугий та незаконний. Проте, чомусь такий важливий для влади, яка веде переговори з Кремлем, не називає агресора в Україні, розвалює зовнішню політику та готує можливість «просто перестати стріляти»”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist