Політика

Зеленський – політичний мародер, що захищає інтереси Коломойського перед МВФ, – блогер

0

Відомий український політолог Михайло Бесараб в своєму блозі пише про те, що в своєму черговому відеозверненні президент Зеленський назвав своїх політичних опонентів «мародерами», тому що вони закликають президента зупинити капітулянтські ініціативи Єрмака в Мінську.

Михайло Бесараб зазначає, насправді це сам Зеленський є політичним мародером, бо, скориставшись хайповой перемогою на виборах, всупереч Конституції України він розпустив парламент, щоб отримати більшість мандатів у новій Раді.

Підступно скориставшись засліплення свого виборця, провів до Верховної Ради за списками своєї партії фотографів, танцівниць, фітнес-тренерів і колабораціоністів. Підступно скориставшись засліплення свого виборця, призначив на найвищі посади в країні бізнес-партнерів, гравців КВН і родичів.

За словами політолога, далі Зеленський, ігноруючи вимоги МВФ в такий скрутний час, продовжує захищати інтерес олігарха Коломойського. Ігноруючи волю українського народу, йде на капітулянтські поступки Росії. Бесараб підкреслює, це і є справжнє мародерство і це далеко не повний список витівок чинного президента.