Новини

Зеленський поскаржився, що йому “не дозволяють” їздити на велосипеді

0

В інтерв’ю журналістам британського видання The Guardian президент України Володимир Зеленський пояснив, чому він не може, подібно до його герою Василю Голобородько з серіалу «Слуга народу», пересуватися на велосипеді. Зокрема, стало відомо, що вся проблема полягає в забезпеченні безпеки глави держави.

«Українці чекали велосипед, але мені не дозволяють. Чому? Тому що охорона відповідає за мою безпеку, і ця відповідальність врегульована законодавством. Тобто вони несуть кримінальну відповідальність, якщо зі мною, не дай Бог, щось трапиться. Тому поки без велосипедів. Ну, це поки. Думаю, ми все-таки наведемо порядок, щоб всі ми могли їздити на велосипеді », – розповів Зеленський.

Він додав, що з тієї ж причини у нього немає можливості переїхати з будівлі в центрі Києва на вул. Банковій в інше місце. «А просто переїхати в будь-яке приміщення мені не дозволяє охорона. Я і без того «порізав» кортеж. У нас там було по 12-20 машин, тепер ми їздимо на трьох », – сказав глава держави.

Також, відповідаючи на питання журналіста про те, в чому полягає головна відмінність президента Зеленського від президента Голобородько в реальному житті, глава держави сказав, що в кіно було легше, оскільки там було пару годин, а тут – п’ять років.