Політика

«Зеленський повністю втратив контроль над ситуацією»: Омелян підсумував результати місцевих виборів

0

Володимир Зеленський тримається за владу, використовуючи кримінальний і фінансовий ресурс.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловив міністр інфраструктури України 2016-2019 рр. Володимир Омелян.

“Я думаю, тут є два моменти. По-перше, це агонія влади. І ми бачимо, що, усвідомивши свій нищівний програш, вони повністю втратили контроль над ситуацією. Ці вибори рекордні за кількістю скарг, вони рекордні за кількістю порушень. І вперше за багато років ОБСЄ каже, що, ви знаєте, дії президента були не зовсім “окей” щодо опитування, бо він підігравав власній партії”, – заявив Омелян.

“Ми бачимо тут ще одну ситуацію. Насправді це місцеві вибори, і місцеві князьки вперше за десятки років не йшли під прапорами влади. Вони ж миттєво перефарбовувалися, вони були у всіх владах, їм було не цікаво, їм головне було зберегти своє місце. І тут вони не “позеленіли”. Вони чітко зрозуміли, що Зеленський – це вже крах, це вже мертвий політичний проєкт, і до нього приєднуватися токсично.

Але, проте, Зеленський тримає за владу, вони використовують будь-який ресурс – і кримінальний, і фінансовий – для того, щоб отримати хоча б якийсь мізер. Ми бачимо це на цьому ж 208-му окрузі, де зараз бореться Ляшко. При всьому ставленні до Ляшка, але я не вірю, що кандидат від “Слуги народу”, який появився на цьому окрузі вперше три місяці тому, раптом отримав підтримку людей. Це смішно. І, проте, там іде боротьба”, – резюмував Омелян.