Суспільство

Зеленський пояснив, чому з олігархів переслідують тільки Порошенка

0

Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні всі рівні перед законом і експрезидент, нардеп Петро Порошенко – не виняток. Про це він сказав в інтерв’ю для британської програми BBC HARDtalk.

На запитання інтерв’юера, чому в Україні щосили переслідують Порошенка, але не чіпають інших олігархів, Зеленський відповів: «Я не впливаю на правоохоронні органи».

“Але правда, з самого початку я їх збирав, новий склад (Офісу генпрокурора, – ред.). Я їх збирав і говорив: “Будь ласка, немає своїх-чужих, всі олігархи, вони повинні жити за законом”. Порошенко – один з цих олігархів», – наголосив глава держави.

Він зазначив, що не впливає на життя свого попередника і його не цікавить, «що з ним відбувається щодня».

«Я вважаю, що всі рівні перед законом. Так має бути – і кримінальні справи, які є проти тих чи інших високопосадовців, кримінальні справи, які є проти бізнесменів, які вкрали гроші або, ймовірно, вкрали гроші, вони повинні постати перед судом», – резюмував Зеленський.

  • Адвокат Порошенка заявив, що проти п’ятого президента відкрито 58 кримінальних справ.

Джерело: ІнфоРезист

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16