Суспільство

Зеленський пояснив проблеми в економіці високосним роком

0

Президент України Володимир Зеленський заявив, що скрутна економічна ситуація в країні пов’язана із високосним роком

Як передає Politeka, таку заяву глава держави зробив під час ділової зустрічі в Чернівецькій області, передають “Українські новини”.

Так, під час зустрічі з представниками бізнесу на Буковині Зеленський заявив, що високосний рік винен в економічній скруті в країні.

При цьому, на думку глави держави, пандемія коронавірусу та економічна нестабільність через останні подій з Національним банком будуть подолані.

Коментуючи економічні труднощі в країні, Зеленський нагадав про те, що зараз високосний рік.

“Про голову Нацбанку. Я не хочу характеризувати цю ситуацію, але мені здається, що всі розуміють ситуацію прекрасно. До чого хотів сказати, друзів у нас небагато. І це так і є. І сьогоднішня заява пані Гонтаревої, що МВФ треба терміново не надавати підтримку Україні, поки Зеленський не призначить главу Нацбанку. Людей, які “допомагають” з-за кордону, – їх вистачає. Але ми вас розуміємо, знаємо, скільки через цей курс українських підприємств закрилися. І курс, і все інше, COVID-19 – ну вийдемо з цієї ситуації, все стабілізуємо. Такий, як то кажуть, найскладніший високосний рік”, – підсумував Зеленський.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist