Політика

Зеленский пожалівся журналісту, що Порошенко його ображав

0

Президент Володимир Зеленський прокоментував спілкування з колишнім главою держави Петром Порошенком, заявивши, що мав з ним зустрічі після виборів

Про це він сказав в інтерв’ю УП.

За словами Зеленського, з самого початку президентства Порошенко хотів зустрітися.

«Я не бачив в цьому ніякого сенсу. Не бачив в цьому сенсу через те що все, що говорив до цього Петро Порошенко, я вважаю неправдою. Я реально вважаю, що він досвідчений маніпулятор і досвідчений політик. Тому я йому не вірю. Він витирав об мене, мою сім’ю, ці ботоферми…. Вони мене тільки ображали, і в цьому була вся їх неправда: що я там наркоман, що я там ще щось… Я пройшов довгий шлях цієї брехні, далі я роблю висновки про те, що він робив як президент. Я не довіряю йому, не вірю, він не мій президент», — сказав Зеленський.

За його словами, Порошенко пропонував «якусь допомогу» на міжнародній арені.

«Потім він стільки разів мені пропонував зустріч, прям стільки разів, що він вже прийшов, і тоді я йому сказав: окей, да», — сказав президент.

Головною помилкою Порошенка Зеленський називає те, що він досі вважає себе президентом України.

«І далі так буде вважати. І навіть пройде 10 років, він буде вважати, що він єдиний, який щось там зробив для України, а всі інші ніхто. Так воно і буде, повірте мені», — пояснив він.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist