Новини

Зеленський приїхав у Раду переконати “слуг” голосувати за ринок землі

0

Президент України Володимир Зеленський приїхав до Верховної Ради України, де сьогодні розглядатиметься законопроект про ринок землі.

Як повідомляє кореспондент OBOZREVATEL, президент прийшов на засідання фракції “Слуга народу” і умовляв депутатів голосувати за земельну реформу.

Зустріч глави держави з фракцією тривала 45 хвилин. Він просив “слуг народу” проголосувати за земельну реформу за два дні, оскільки в лютому Україна матиме переговори з МВФ.

Під час обговорення законопроекту Зеленський пообіцяв депутатам, що землю не скуповуватимуть іноземці та великі фірми. Депутати в свою чергу заявили, що “налаштовані сидіти до перемоги”, однак частина з них не готова дати голоси за закон. Зокрема, категорично проти виступив нардеп Олександр Дубинський.

Також Зеленський під час зустрічі з фракцією партії “Слуга народу” заявив, що ні про який розпуск Верховної Ради зараз мови бути не може. Глава держави запевнив, що всі ці чутки “розганяють вороги”.

Як відомо, 6 лютого Рада планує приступити до розгляду законопроекту про ринок землі в другому читанні.

Відзначимо, що напередодні Зеленський заявив, що міністерства і Верховна Рада не виконали дев’ять поставлених перед ними завдань.