Новини

Зеленський пригрозив ударом у відповідь на Донбасі

0

Українські військові будуть адекватно відповідати на обстріл противника в зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у середу, 11 березня, під час представлення нового міністра оборони України Андрія Тарана.

“Сьогодні ми робимо все заради мирного врегулювання конфлікту на сході України, але я не раджу противнику думати, що наше бажання миру послаблює нашу здатність давати відсіч. Це не так. І українські військові уповноважені завжди давати адекватну потужну відповідь на дії агресора“, – повідомив глава держави.

Нагадаємо, що на Донбасі 10 березня внаслідок обстрілу з боку терористів загинули двоє бійців ООС і дев’ять отримали поранення.

Пізніше волонтер Микола Лазарович назвав імена військовослужбовців ЗСУ, загиблих 10 березня під час обстрілу військової вантажівки на Донбасі.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16