Політика

Зеленський пригрозив Україні кров’ю і хаосом

0

Володимир Зеленський записав аудіобращенія до членів фракції «Слуги народу», в якому закликав представників монобольшінства підтримати його законопроект про дострокове припинення повноважень суддів Конституційного суду.

Також глава держави пообіцяв провести дитячу перезавантаження всієї системи, повідомляє Replyua.net з посиланням на інформагентство «Ліга.нет».

Зеленський підкреслив, що скандальні рішення, прийняті раніше суддями КСУ, ставлять Україну на межу катастрофи.

В результаті країна може бути втягнута в кривавий хаос, або держава як система прозорих правил і домовленостей припинить своє існування.

Звертаючись до народних обранців, президент просить їх зупинити хаос, який створюється Конституційним судом. Глава держави додав, що якщо цього не зробити, то в країні почнеться протистояння на вулицях, жорстке, але справедливе. Зеленський підкреслив, що його команда зуміла шокувати стару корупційну політику, однак та змогла частково відновити свої сили.

У ситуації, що склалася партія «Слуга народу» повинна показати єдність, оскільки бій ведеться не проти КСУ, а за репутацію України, її єдність і гарантію неповернення в минуле.