Політика

Зеленський привіз пораненим бійцям у госпіталь горілку та цукерки “на закусь”

0

Маленький уклоніст від служби в армії на другий рік каденції президента нарешті зважився припертися до центрального військового госпіталю, про що віщали багато ЗМІ на День Незалежності.

Що поранених бійців не відпустили на Марш з-за цього візиту найвеличнішого та притягнули в одну палату, відремонтовану за кошти простих людей — то окрема історія.Але, зазвичай, хто приходив попіаритися в госпіталі, приносили бійцям якісь смаколики, подарунки, банку ікри чи томатний сік…

Бубочка ж перевершив папєрєдніков! Притягнувши з собою Михалка, заздалегідь призначивши йому якусь державну нагороду.

А той йовбак в свою чергу, крім виконання пісні ротом «Воины света», приніс бійцям в подарунок… Пляшки горілки Абсолют та коробки цукерок до них на закусь.

Горілку. В госпіталь. Військовим.

Ні, це не жарт. Реально.

Свої джерела я не здам, бо хлопцям там ще лікуватися довго. Можливо завтра Шмєндєль чи якась чергова секретутка з державної охорони знов напишуть «спростування», мовляв цей Златкін збрехав і такого не було.

Але знаю точно, що побратими брехати не будуть.

Влучно хтось підмітив сьогодні, що своєю поведінкою Зеленський намагається «затміть» сивочолого Порошенко та зайняти місце «батька нації». Але виходить тупо Масляков. Котрий молодший.

Тим Златкин