Суспільство

Зеленський про справу Татарова: Не можу робити висновки, що він – корупціонер

0

Президент України Володимир Зеленський не може прийти до висновку про те, що заступник голови ОП Олег Татаров – корупціонер. Про це заявив сам глава держави, передає «Фокус».

Таким чином український лідер відреагував на запитання журналіста, чи вважає він свого підлеглого корупціонером.

«Я навіть не можу робити такі висновки! Кримінальна справа стосується 2017 року. Я не був тоді президентом, він не працював в Офісі. Тому фрази «за часів Зеленського знову корупція» – нечесні. Це завдає рани, це позначається на мені особисто. Мова йде не про рейтинг і не про імідж.», – сказав він.

Зеленський зазначив, що відразу після появи новин про Татарова, він заявив керівнику Офісу президента Андрію Єрмаку: «Якщо історія хоча б одним словом пов’язана з його роботою тут, попроси людини піти». Але пізніше стало відомо, що мова про справу 2017 року, і «всіх людей по ньому відпустили».

Зеленський стверджує, що з цього тижня Татарова відсторонили від справ НАБУ і прокуратури, вказали йому на необхідність доводити свою невинність.

«Хочу підкреслити: якщо ті, хто працює зі мною, будуть запідозрені в корупції, ці люди будуть звільнені. І я таких прикладів у себе в Офісі за півтора року поки не бачив », – резюмував Зеленський.